Oferta

Zapraszam do skorzystania z moich usług wszystkich poszukujących niebanalnych serwisów www.

Wszystkie moje rozwiązania są dedykowane, dzięki czemu wszyscy moi Klienci posiadają serwisy www szyte na miarę zgodne z oczekiwaniami i pomysłami. Wszystkie moje serwisy www są tworzone przy użyciu aktualnych dla swych czasów rozwiązań, co w przypadku tak szybko rozwijającej się nauki jaką jest informatyka wymaga pasji, ciągłego poszukiwania innowacyjności oraz optymalizacji.

Tworzony od ponad 10 lat framework, pozwala mi na wykonanie bardzo zaawansowanych rozwiązań przy znacznym skróceniu czasu. Więcej o moim frameworku można przeczytać tu: framework 3.2

Nie ma pomysłu, którego by się nie dało zrealizować, a im więcej razy usłyszysz od innych to niemożliwe do wykonania, tym chętniej ja zabiorę się do realizacji, ponieważ uwielbiam wyzwania. Dzięki znajomości PHP, MySQL, JavaScript, ActionScript, CSS, AJAX, JSON, XML oraz wiedzy jak administrować serwerem UNIX'owym i domenami oraz przy użyciu Apache i re-write nie ma przede mną żadnych barier.

Każdy mój serwis posiada wyjątkową i niepowtarzalną grafikę, często tworzoną przy ścisłej współpracy z Klientem lub nawet w oparciu o jego własny pomysł. Nie martw się jednak, jeżeli nie masz pomysłu - stworzę dla Ciebie projekt na miarę Twoich oczekiwań.

Zachęcam do obejrzenia mojego portfolio oraz listy aplikacji, by zapoznać się z moimi wcześniejszymi realizacjami.
Dowiedz się więcej o 3wymiarze lub o mnie.

Promocja

Zmawiając serwis www otrzymujesz:


w pełni funkcjonalny CMS do zarządzania treścią serwisu.

dedykowany serwer opłacony za pierwszy rok
(baza danych, dowolna ilość kont email)

dowolną wolną domenę opłaconą za pierwszy rok